Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

LOT zawiesza połączenie z Lublina. "Efekt strajku pracowników"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 listopada 2018 r. o 08:16 Powrót do artykułu
Stadniny już "naprawili", pora na LOT oraz lotniska regionalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to do Berlina zwiekszono .Tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A najlepsze, ze to moze byc dzialanie niezalezne od osoby najbardziej zainteresowanej, Zacytuje 2 teksty, pana Z "nagle sobie ksiazke o zetempowcach przypomnialem" i fragment piosenki " ja wierze, ze milosc mieszka w nas" heheheeeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może tak, lotnisko nasze zastanowiło się czy nie powinniśmy z lotniska w świdniku latać po kraju?, a nie Tel-Awiw czy inne lotniska zagraniczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym chciał żeby mnie ktoś przeleciał. W celu wiadomym udam się do lotniskowego WC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym chciał żeby mnie ktoś przeleciał. W celu wiadomym udam się do lotniskowego WC
 Poproś kolegę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mylący tytuł. Zabrakło okreslenia "na miesiąc". NIe straszcie ludzi. Już mysłałam, zę wypadło całkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta możliwość zwiększenia lotów z/do WAW brzmi ciekawie. Ja mam nadzieję na drugą rotację dziennie i pierwszy lot trochę bliżej poranka (a nie jedynie dodanie wtorku i soboty). Wszystkie odloty z WAW którymi byłbym zainteresowany w przyszłym roku są przed przylotem samolotu z LUZ, więc przesiadka odpada i przy obecnym rozkładzie i tak lepszym rozwiązaniem dla mnie jest pociąg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie bedzie tego połaczenia. ja często latam samolotami do Lbn również. Dużo podróżuje różnymi liniami, najczęscie czarterami latam np. enterem. To nie zmienia jedanak faktu, że połączenia krajowe powinny być realizowane. A nie z powodu strajków czy z innych przyczyn je zawieszją.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...